دهمین دوره جشنواره خط تحریری دانش آموزی نسیم مهر به مناسبت برگزاری کنگره بزرگداشت 6090 شهید استان قم برگزار می گردد.

شرح و شرایط جشنواره:

1- این برنامه در بین دانش آموزان دختر و پسر و در شش گروه برگزار می گردد.

گروه اول: دانش آموزان کلاس اول

گروه دوم: دانش آموزان کلاس دوم

گروه سوم: دانش آموزان کلاس های سوم و چهارم

گروه چهارم: دانش آموزان کلاس های پنجم و ششم

گروه پنجم: دانش آموزان دوره اول دبیرستان

گروه ششم: دانش آموزان دوره دوم دبیرستان

2- هر دانش آموز می تواند متنی حداقل سه سطر تا حداکثر یک صفحه درباره یکی از شهدای قم، شامل: وصیت نامه، خاطره و یا ویژگی های شهید را بر روی برگه ای مناسب و یا در برگه ی مخصوصی که از مدرسه خود و یا سایت انجمن خوشنویسان قم قسمت جشنواره نسیم مهر دریافت می کند نوشته و حداکثر تا تاریخ 30 / 04 / 1401 به معاونت پرورشی محل تحصیل خود تحویل دهد.

3- پس از بررسی و ارزیابی آثار، از برگزیدگان دعوت می شود تا در مرحله دوم که برگزاری مسابقه ی حضوری است شرکت نمایند؛ از این رو نام، نام مدرسه، کلاس و شماره تماس همراه را بر روی برگه بنویسید تا در صورت لزوم تماس گرفته شود.

4- بررسی و ارزیابی آثار توسط اساتید انجمن خوشنویسان قم صورت می گیرد و در ویژه برنامه اختتامیه به برگزیدگان هدایای نفیسی از جمله: تندیس جشنواره، لوح تقدیر، امتیاز ثبت نام رایگان در کلاسهای انجمن و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

5- برای انتخاب متن علاوه بر کمک گرفتن از خانواده و آشنایان و یا کتاب هایی که درباره ی شهدای قم نوشته شده می توانید به سایت انجمن خوشنویسان قم قسمت جشنواره نسیم مهر مراجعه کنید.

6- اثری در جشنواره پذیرفته می شود که با خط تحریری به روش نستعلیق و با مداد، خودکار، روان نویس و یا خودنویس نوشته شده باشد.

  spreadsheet برای دریافت فایل متنی درباره شهدای استان قم بر روی این نوشته کلیک نمایید. (222 KB)

↓↓نمونه برگه آزمون غیر حضوری جهت تحریر متن خوشنویسی ↓ ↓

 

کلیه حقوق سایت متعلق است به انجمن خوشنویسان قم
طراحی در سما