قابل توجه هنرجویان گرامی

با توجه به اعلام برنامه و دستورالعمل جدید امتحانات پایان دوره ای فوق ممتاز 1400 ، ثبت نام امتحانات همه روزه عصرها از ساعت 17 الی 20 انجام می گردد. 

طبق دستورالعمل اعلام شده، تنها کسانی می توانند به عنوان هنرجوی حضوری در امتحانات ثبت نام نمایند که 2 سال کلاس های مربوطه را با حداکثر 4 جلسه غیبت مجاز یعنی 26 جلسه طی کرده باشند.

کسانی که رسما در کلاس های انجمن ثبت نام نکرده و زیر نظر اساتید مورد تایید شورای محترم ارزشیابی هنری به مدت دو سال (حداقل 26 جلسه) تعلیم دیده اند با معرفی نامه کتبی استاد مربوطه می توانند بصورت متفرقه در آزمون تیرماه شرکت نمایند.

بدیهی است آن دسته از هنرجویانی که قبلا در آزمون فوق ممتاز شرکت نموده و مردود شده اند و متقاضی امتحان جدید می باشند، می توانند بصورت متفرقه در آزمون شرکت نمایند.

مواد امتحانی عبارت است از خلق اثر در خط انتخابی در دو مورد از قالبهای ( چلیپا، کتیبه، قطعه ترکیبی، سطر/دفترنویسی، کتابت، سیاه مشق)

البته هنرجویانی که در خط نستعلیق و شکسته نستعلیق، قالب ترکیب آزاد را انتخاب می کنند، بایستی از شش قالب مرسوم و مورد استفاده در خط نستعلیق و شکسته نستعلیق (سطر، بیت، چلیپا، کتابت، سیاه مشق و کتیبه) حداقل سه قالب را در صفحه آزمون فوق بکار ببرند.

 

طبق بند 3 دستورالعمل برگزاری امتحانات فوق ممتاز: تهیه کاغذ آزمون به عهده شرکت کنندگان محترم می باشد و می بایست کاغذ دلخواه خود را به رنگ سفید یا کرم روشن در اندازه های مناسب ( کتیبه حداکثر 70*50 سانتی متر و بقیه قالب ها حداکثر کاغذ A3 ) تهیه و مورد استفاده قرار دهند، مشروط بر اینکه کاغذ فاقد هرگونه تذهیب و طرح ابرو باد و غیره باشد و به مهر شعبه ممهور شده باشد. ضمنا ضروری است فقط از مرکب مشکی جهت تحریر سوال امتحان استفاده شود.

حق الثبت امتحانات کتبی در هر قالب حضوری (هنرجویانی که در کلاس های انجمن ثبت نام نموده اند) مبلغ 159/000 تومان و در هر قالب متفرقه مبلغ 450/000 تومان می باشد.

هنرجویان متفرقه که قبلا در کلاسهای انجمن ثبت نام نداشته اند و یا هنرجویانی که مدارک ثبت نامی آنها ناقص می باشد، جهت ثبت نام با به همراه داشتن یک قطعه عکس 4*3 ، فتوکپی شناسنامه ، فتوکپی مدرک ممتاز و فتوکپی کارت عضویت انجمن خوشنویسان ایران به دفتر صفائیه ( خیابان صفائیه، روبروی کوچه 19، ساختمان بعثت، طبقه دوم تلفن: 37834397 ) مراجعه نمایند.

همچنین ثبت نام غیر حضوری با ارسال تصویر مدارک به واتساپ انجمن به شماره 09102045091 امکان پذیر می باشد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق سایت متعلق است به انجمن خوشنویسان قم
طراحی در سما