قابل توجه هنرجویان گرامی

امتحانات خوشنویسی زمستان 1401 بطور همزمان در سراسر کشور مطابق با برنامه زمانبندی امتحانات در روزهای 4، 5، 6 و 7 بهمن ماه برگزار خواهد شد. تعیین سطح اصلی هنرجویان خوشنویس بر اساس امتحانات سراسری می باشد و هنرجویانی که نمره قبولی امتحانات را کسب نمایند، گواهینامه های معتبر خوشنویسی دریافت می نمایند.

در امتحانات میان دوره ی (زمستان) سال 1401 سه دوره امتحانی (آزمون مجدد حضوری نویسی دوره استادی، آزمون تجدیدی فوق ممتاز و امتحانات سراسری قلم و تحریری) برگزار می گردد.

 ثبت نام امتحانات همه روزه صبح ها از ساعت 9:30 الی 12 و عصرها از ساعت 16 الی 20 تا تاریخ 3 بهمن ماه انجام می گردد. لازم به ذکر است در روزهای برگزاری امتحانات، به هیچ عنوان ثبت نام صورت نمی گیرد.

برنامه آزمون مجدد حضوری نویسی مرحله هفتم دوره استادی:

افراد واجد شرایط شرکت در آزمون مذکور:

این آزمون ویژه هنرجویانی است که در مرحله اول (ارائه آثار) قبول شده اند.

الف: شرکت کنندگانی که در هیچ یک از قالبهای آزمون حضوری نویسی استادی (دوره هفتم) حائز رتبه قبولی نشده اند.

ب: شرکت کنندگانی که تنها در یک قالب آزمون حضوری نویسی استادی (دوره هفتم) حائز رتبه قبولی شده اند.

برنامه آزمون تجدیدی فوق ممتاز:

آزمون تجدیدی دوره فوق ممتاز منحصرا برای آن دسته از هنرجویانی که در آزمون تیرماه 1401 حائز رتبه قبولی نشده اند، برگزار می گردد و داوطلبان می توانند حداکثر در دو قالب در آزمون شرکت نمایند. (قالب چلیپا برای دو خط نستعلیق و شکسته نستعلیق اجباری می باشد.)

برنامه آزمون سراسری قلم و تحریری:

محل برگزاری امتحانات خوشنویسی
کتابخانه شهدا:
خیابان انقلاب(چهارمردان)، خیابان شهید روحانی، جنب گلزار شهدا، روبروی امامزاده ابراهیم و احمد(ع)

نام نویسی در امتحانات با پرداخت حق الثبت (حضوری و یا متفرقه) انجام می گیرد و طبق دستورالعمل اعلام شده، تنها کسانی می توانند به عنوان هنرجوی حضوری در امتحانات ثبت نام نمایند که ترم پائیز 1401 در کلاس های انجمن شرکت کرده باشند.

سایر عزیزانی که در کلاس های ترم پائیز انجمن ثبت نام نکرده اند، می توانند بصورت هنرجوی متفرقه در آزمون بهمن ماه شرکت نمایند.

همچنین هنرجویان متفرقه که قبلا در کلاسهای انجمن ثبت نام نداشته اند و یا هنرجویانی که مدارک ثبت نامی آنها ناقص می باشد، جهت ثبت نام با به همراه داشتن یک قطعه عکس 4*3 ، فتوکپی شناسنامه، به دفتر صدوقی ( خیابان صدوقی، کوچه 32، پلاک 30 تلفن: 32907747) مراجعه نمایند.

جهت اطلاع از حق الثبت امتحانات و همچنین ثبت نام غیرحضوری هنرجویان دارای پرونده؛ با ارسال تصویر مدارک به پیام رسان ایتای انجمن به شماره 09102045091 اقدام فرمائید.

  

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق سایت متعلق است به انجمن خوشنویسان قم
طراحی در سما