قابل توجه هنرجویان گرامی

امتحانات خوشنویسی بهار 1402 بطور همزمان در سراسر کشور مطابق با برنامه زمانبندی امتحانات در روزهای 20، 21 و 22 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. تعیین سطح اصلی هنرجویان خوشنویس بر اساس امتحانات سراسری می باشد و هنرجویانی که نمره قبولی امتحانات را کسب نمایند، گواهینامه های معتبر خوشنویسی دریافت می نمایند.

ثبت نام امتحانات همه روزه صبح ها از ساعت 9:30 الی 12 و عصرها از ساعت 16 الی 19 تا تاریخ 18 اردیبهشت ماه انجام می گردد. لازم به ذکر است در روزهای برگزاری امتحانات، به هیچ عنوان ثبت نام صورت نمی گیرد.

برنامه و محل برگزاری امتحانات سراسری قلم و تحریری:

کتابخانه شهدا: خیابان انقلاب(چهارمردان)، خیابان شهید روحانی، جنب گلزار شهدا، روبروی امامزاده ابراهیم و احمد(ع)


نام نویسی در امتحانات با پرداخت حق الثبت (حضوری و یا متفرقه) انجام می گیرد و طبق دستورالعمل اعلام شده، تنها کسانی می توانند به عنوان هنرجوی حضوری در امتحانات ثبت نام نمایند که ترم زمستان 1401 در کلاس های انجمن شرکت کرده باشند.

سایر عزیزانی که در کلاس های ترم زمستان انجمن ثبت نام نکرده اند، می توانند بصورت هنرجوی متفرقه در آزمون اردیبهشت ماه شرکت نمایند.

همچنین هنرجویان متفرقه که قبلا در کلاسهای انجمن ثبت نام نداشته اند و یا هنرجویانی که مدارک ثبت نامی آنها ناقص می باشد، جهت ثبت نام با به همراه داشتن یک قطعه عکس 4*3 ، فتوکپی شناسنامه، به دفتر جمهوری (خیابان جمهوری، نبش کوچه 28، ساختمان فرهنگ و هنر ملل، طبقه اول  تلفن: 32907747) مراجعه نمایند.

جهت اطلاع از حق الثبت امتحانات و همچنین ثبت نام غیرحضوری هنرجویان دارای پرونده؛ با ارسال تصویر مدارک به پیام رسان ایتای انجمن به شماره 09102045091 اقدام فرمائید.

  

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق سایت متعلق است به انجمن خوشنویسان قم
طراحی در سما